Witamy na naszej stronie

O Kancelarii

Adwokat Gdańsk

Kancelaria powstała na początku 1992 r. Jej właściciel adwokat Stanisław Jaworowski ukończył też aplikację sędziowską. Jako radca prawny zajmował się także budownictwem, spółdzielczością, transportem i przemysłem stoczniowym.

Zaniedbania praw człowieka - mimo zmiany ustroju nie pozostały bez wpływu na postępującą formalizację procedur, zubażającą wartości społeczne, narodowe, z ogromną szkodą dla strony merytorycznej - słuszności. Zmieniające się ekipy zapominają - a miało być inaczej - że "władza to nie ta, która goni naród przed sobą..."

Przemoc w środkach przekazu rodzi niekontrolowaną agresję w rodzinie, szkole, na ulicy.

Chory system podatkowy nie służy państwu. Człowiek często bywa przedmiotem - nie Obywatelem.

Kilkuosobowy zespół kancelarii świadczy kompleksową pomoc osobom fizycznym, jednostkom gospodarczym - w prawie krajowym i międzynarodowym.

Członkostwo w Gdańskiej Izbie Adwokackiej.

Wyposażenie w najnowsze środki informacji prawnej i nowoczesne urządzenia telekomunikacyjne pozwalają na sprawną obsługę klientów z różnych krajów : Europy, USA i Kanady.

Prawa indywidualne rodziny, firmy, ich interesy w nowych warunkach, związanych z nowoczesnym szybkim obrotem prawnym wymagają nowego spojrzenia, rozsądku i codziennej konsekwencji.Pokaż Kancelaria Adwokacka Stanisław Jaworowski na większej mapie

Godziny otwarcia

KancelariiKancelaria czynna:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Istnieje możliwość zaparkowania samochodu przed Kancelarią.

Kancelaria Adwokacka

Jaworowski Stanisław

ul. Bolesława Chrobrego 1/4

80-423 Gdańsk-Wrzeszczz

kancelaria@adwokat-jaworowski.pl

tel. 058-345-21-57

fax 058-524-00-83

kom. 048 607 365 122